Частотні перетворювачі - особливості використання, області застосування, специфіка різновидів

Перетворювач частоти забезпечує плавний пуск, безперервність і надійність роботи. Швидкість завантаження зерна і продуктивність навантажувача також регулюється частотним перетворювачем.
Де можуть застосовуватися частотні перетворювачі?
Сегодня вопрос, где используются частотные преобразователи, практически не возникает у владельцев промышленных предприятий и их сотрудников. Ведь частотные преобразователи – обязательный объект на любом предприятии. Они широко используются в:
- пищевой промышленности;
- медицинском оборудовании;
- транспортном оборудовании;
- механизмах с однофазным питанием.
Свое производство частотных преобразователей в МПСР
Зная о частых проблемах на предприятиях мы выпустили свой уникальный продукт, способный закрыть эти вопросы. Был выпущен частотный преобразователь с широтно-импульсным управлением. Инновационность заключается не в дорогих механических настройках, а в экономной электронике. Он позволяет снизить нагрузку на пусковые токи силовой установки в 5 раз!
Как работает частотный преобразователь?
Частотні перетворювачі авв відправляють плавний пуск асинхронного двигуна і організовують управління приводом розрахованої стабільної схемою балансу «напруга - частотність».
Частотні перетворювачі мають одне призначення – заощадити енергію в половину асинхронним двигуном. Вони дають можливість підключити зворотні взаємодії між ближніми приводами. Це дозволяє працівникам самостійно налаштувати шнековий навантажувач під потрібну завдання і змінити роботу системи в цілому.
Частотні перетворювачі для електродвигунів захищають від непередбачуваних енергетичних витрат і величезних навантажень, які нерідко зустрічаються при використанні виключно механічного пристрою регулювання шнековим транспортером. Відповідно, це дозволить захистити силовий блок, що містить асинхронний двигун, від швидкого виходу з ладу. А це економить бюджет підприємства.